Úvod / Volné pozice / Báňský úpravář

Báňský úpravář

V současné době hledáme pro své povrchové provozy zaměstnance do kmenového stavu na profesi Báňský úpravář.

Pracovní náplň:

  • obsluha strojů, zařízení a linky třídění a úpravy vytěženého uhlí,
  • obsluha technologických soustav v úpravně uhlí, např. dopravníků, skluzů, sít, podavačů, třídicích roštů apod.,
  • provádění a kontrola nakládky a expedice produktů úpravny,
  • spolupráce při ostatních pracích při úpravě uhlí.

Požadujeme:

  • výborný zdravotní stav,
  • výuční list v technickém oboru.

Nabízíme:

  • průměrnou mzdu 25.000 až 32.000 Kč,
  • úhradu vstupní lékařské prohlídky,
  • profesní rozvoj a další odborná školení,
  • přídavek na dovolenou a Vánoce,
  • 5 týdnů dovolené,
  • 2 dny pracovního volna navíc,
  • penzijní připojištění až do výše 12.000 Kč ročně,
  • závodní stravování za zvýhodněnou cenu,
  • příspěvek na dětské rekreace,
  • Flexi Pass Card k nákupu sportovních, léčebných, rekreačních a kulturních aktivit.

Nástup:

Dohodou

Pracoviště:

Důl ČSM - lokalita Sever

V případě Vašeho zájmu o volnou pracovní pozici vyplňte, prosím, níže uvedený formulář.