Úvod / Volné pozice / Provozní zámečník

Provozní zámečník

V současné době hledáme pro Závod servisních služeb a Závod úpraven zaměstnance do kmenového stavu na profesi – zámečník, svářeč.

 Náplň práce dle místa výkonu práce:

Pracovní náplň - Úpravna uhlí – provozní zámečník, svářeč:

  • obsluha technologických zařízení provozu úpravny uhlí
  • kontrola, údržba a opravy strojního zařízení (pohony pásových a hřeblových dopravníků, drtiče, třídící síta, odstředivky, čerpadla)
  • montáž a demontáž strojního zařízení
  • samostatný výkon práce ve třísměnném pracovním režimu

Pracovní náplň - Závod servisních služeb - provozní zámečník, svářeč:

  • práce v povrchových mechanických dílnách
  • opravy strojního zařízení (dobývací a razící technika, nakladače, vrtací vozy, pohony pásových a hřeblových dopravníků, drtiče, odstředivky, čerpadla)

 Požadujeme:

  • dobrý zdravotní stav
  • vyučen v oboru
  • samostatnost, spolehlivost
  • ochota se učit novým věcem
  • manuální zručnost
  • kurz svářeče výhodou (elektroda, CO2)

 Nabízíme:

  • stabilní mzdové ohodnocení
  • základní mzdu, prémie a příplatky garantované kolektivní smlouvou
  • přídavek na dovolenou a Vánoce
  • profesní rozvoj a další odborná školení
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny pracovního volna navíc
  • penzijní připojištění až do výše 9.600,- Kč ročně
  • příspěvek na dětské rekreace
  • příspěvek na stravování
  • poukázky na nákup sportovních, léčebných, rekreačních a kulturních aktivit

Pracoviště:

OKD, a. s., lokality Darkov, ČSM, Lazy

V případě Vašeho zájmu o volnou pracovní pozici vyplňte, prosím, níže uvedený formulář.

Na tuto pozici se nevztahuje náborový příspěvek !