Úvod / Volné pozice / Horník razič

Horník razič

V současné době hledáme pro své důlní provozy v karvinské části revíru zaměstnance do kmenového stavu na profesi horník – razič.

Pracovní náplň:

  • provádění ražení důlních děl hornickým způsobem
  • budování výztuže chodby její obkládání a zakládání výlomu
  • vystrojování důlních děl, prodlužování dopravních pásů, potrubních tahů a dopravní drážky apod.
  • odtěžování uvolněné horniny po pásových dopravnících
  • provádění hornických prací při báňské údržbě důlních děl (zmáhání dlouhých důlních děl, křížů, ochozů a ostatních velkoprostorových důlních děl)
  • spolupráce při ostatních pracích při ražení

Požadujeme:

  • výborný zdravotní stav
  • chuť pracovat v podzemí
  • min. základní vzdělání

Nabízíme:

  • náborový příspěvek až 60.000,- Kč
  • nástupní mzda dle praxe: 23.500 – 35.000,- Kč (včetně prémií, příplatků dle kolektivní smlouvy OKD)
  • mzda po jednom roce až 43.000,- Kč, po druhém roce až 48.000,- Kč (za podmínky splnění 5. kvalifikační třídy – činnost rubání a přípravy)
  • úhrada vstupní lékařské prohlídky
  • zaškolení na hornickou profesi, profesní rozvoj a další odborná školení
  • přídavek na dovolenou a Vánoce
  • věrnostní přídavek horníkům
  • až 6 týdnů dovolené
  • penzijní připojištění
  • svačiny a pitný režim na pracovišti zdarma
  • příspěvek na stravování
  • rehabilitační péči
  • příspěvek na dětské rekreace
  • poukázky na nákup sportovních, léčebných, rekreačních a kulturních aktivit
  • příspěvek na ubytování

Nástup:

ihned

Pracoviště:

Důl ČSM, Darkov, ČSA.

V případě Vašeho zájmu o volnou pracovní pozici vyplňte, prosím, níže uvedený formulář.