Úvod / Volné pozice / Horník ostatních činností

Horník ostatních činností

V současné době hledáme pro své důlní provozy zaměstnance do kmenového stavu na profesi Horník ostatních činností (provoz důlní dopravy).

Pracovní náplň:

  • doprava materiálu a strojů pro důlní pracoviště,
  • řízení a obsluha důlních lokomotiv (řidič a pomocník),
  • provádění prací v náraží jam, náraží šibíků včetně dopravy materiálu (narážeč, pomocník narážeče),
  • údržba těžní jámy.

Požadujeme:

  • výborný zdravotní stav,
  • důlní praxi, minimální kvalifikaci 4. TS,
  • absolvovaný kurz řidiče lokomotiv (v případě zájmu o tuto pozici),
  • nejvyšší prašnou expozici (NPE) do 85 %.

Nabízíme:

  • průměrnou mzdu 30.000 Kč až 55.000 Kč,
  • úhradu vstupní lékařské prohlídky,
  • profesní rozvoj a další odborná školení,
  • přídavek na dovolenou a Vánoce,
  • věrnostní přídavek horníkům,
  • až 6 týdnů dovolené,
  • 2 dny pracovního volna navíc,
  • penzijní připojištění až do výše 12.000 Kč ročně,
  • příspěvek na dojíždění,
  • příspěvek na ubytování,
  • svačiny a pitný režim na pracovišti zdarma,
  • závodní stravování za zvýhodněnou cenu,
  • příspěvek na dětské rekreace,
  • Flexi Pass Card k nákupu sportovních, léčebných, rekreačních a kulturních aktivit.

Termín nástupu:

Dohodou

Pracoviště:

Důl ČSM - lokality Sever a Jih.

V případě Vašeho zájmu o volnou pracovní pozici vyplňte, prosím, níže uvedený formulář.