Úvod / Volné pozice / Důlní měřič

Důlní měřič

V současné době hledáme na Důl ČSM zaměstnance na pozici Důlní měřič.

Pracovní náplň:

  • Provádění a řízení jednotlivých měření při důlně měřické činnosti.

 Požadujeme:

  • Výborný zdravotní stav.
  • Chuť pracovat v podzemí, důlní praxe výhodou.
  • Odbornou kvalifikaci v rozsahu středního vzdělání s maturitní zkouškou, případně bakalářského studijního programu.
  • V případě středního vzdělání s maturitní zkouškou praxi ve výkonu důlně měřické činnosti při hornické činnosti nebo činnosti prováděné hornickým způsobem alespoň jeden rok.
  • Znalost bezpečnostních předpisů a souvisejících vyhlášek, výnosů a norem.

 Nabízíme:

  • Zajímavý výdělek dle dosažené praxe.
  • Přídavek na dovolenou a Vánoce.
  • Věrnostní přídavek horníkům.
  • Až 6 týdnů dovolené + 2 dny pracovního volna navíc.
  • Penzijní připojištění až do výše 9.600,- Kč ročně.
  • Svačiny a pitný režim na pracovišti zdarma.
  • Příspěvek na stravování a dětské rekreace.
  • Rehabilitační péči.
  • Poukázky na nákup sportovních, léčebných, rekreačních a kulturních aktivit.

Termín nástupu:

dohodou

Pracoviště:

Důl ČSM

V případě Vašeho zájmu o volnou pracovní pozici vyplňte, prosím, níže uvedený formulář.