Úvod / Volné pozice / Brigáda v dole

Brigáda v dole

Chtěli jste někdy zkusit práci v podzemí hlubinného dolu? Chcete získat zajímavou životní zkušenost, spojit teorii ze školy s praxí na našich důlních provozech? Nebo Vás láká nadstandardní výdělek?

Pro období od října do prosince roku 2019 hledáme brigádníky pro práci v důlních provozech na lokalitě Dolu ČSM.

Pracovní náplň:

  • přípravné, manipulační a obslužné práce v podzemí dolu pod vedením instruktora
  • údržba a čištění pohonů, tratí a vratných stanic pásových dopravníků, obsluha odtěžení

Požadujeme:

  • výborný zdravotní stav
  • chuť pracovat v podzemí, důlní praxe výhodou
  • minimální věk 18 let

Nabízíme:

  • práci v ranních směnách (7,5 hodin) na dohodu o provedení práce (DPP) ve výši max. 300 hod.
  • mzdu 150,-Kč/hod.
  • úhradu nákladů za vstupní lékařskou prohlídku a výpis ze zdravotní dokumentace
  • zaškolení na prováděnou práci
  • svačiny a pitný režim na pracovišti zdarma

Termín nástupu:

18.11.2019 (osobní registrace nejpozději 12.11.2019)

Pracoviště:

Důl ČSM

V případě Vašeho zájmu o volnou pracovní pozici vyplňte, prosím, níže uvedený formulář.