Úvod / Volné pozice / Strojník kolového nakladače OKD, HBZS, a.s.

Strojník kolového nakladače OKD, HBZS, a.s.

V současné době hledáme povrchové zaměstnance do kmenového stavu OKD, HBZS, a.s. na profesi strojník kolového nakladače.

Pracovní náplň:

  • manipulace s těženými hmotami na skládkách
  • nakládka hmot do nákladních aut a železničních vagónů
  • figurace hmot na skládce

Požadujeme:

  • vyučení v technickém oboru
  • řidičský průkaz sk. C nebo T, platný státní průkaz strojníka kolového nakladače
  • praxi v řízení kolového nakladače (nakládka hmot na nákladní auta a železniční vagóny)
  • praxe v manipulaci se sypkými a lepivými hmotami
  • psychická odolnost a velmi dobrý zdravotní stav pro práci ve vícesměnném provozu

Nabízíme:

  • jistotu stabilního zaměstnání a velmi zajímavý výdělek
  • přídavek na dovolenou a Vánoce
  • 5 týdnů dovolené
  • penzijní připojištění

Termín nástupu:

dohodou

Pracoviště:

Povrchová pracoviště OKD, a.s. v okrese Karviná

V případě Vašeho zájmu o volnou pracovní pozici vyplňte, prosím, níže uvedený formulář.