Úvod / Volné pozice / Důlní elektrikář

Důlní elektrikář

V současné době hledáme pro své důlní provozy v karvinské části revíru zaměstnance do kmenového stavu na profesi důlní elektrikář.

Pracovní náplň:

  • montáž a demontáž elektrozařízení v dole včetně zapojení a odpojení v porubech, ražbách, při vybavování, vyklizu, atd.
  • montáž, demontáž, seřizování vybraných strojů a zařízení, např. důlních transformátorů, stacionárních elektromotorů čerpadel a vysokonapěťových a výkonových zařízení těžních strojů
  • běžné opravy a údržba nevýbušných elektrozařízení v dole (jističů, stykačů, rozváděčů, transformátorů)
  • běžná údržba a oprava osvětlovacího zařízení
  • provádění prací při montáži, seřizování a výměně samostatných funkčních částí vybraných strojů a zařízení

Požadujeme:

  • výborný zdravotní stav
  • chuť pracovat v podzemí
  • vyučení v oboru

Nabízíme:

  • náborový příspěvek 40.000,- Kč
  • zajímavý výdělek dle dosažené praxe
  • úhrada vstupní lékařské prohlídky
  • přídavek na dovolenou a Vánoce
  • věrnostní přídavek horníkům
  • až 6 týdnů dovolené
  • 2 dny pracovního volna navíc
  • penzijní připojištění až do výše 9.600,- Kč ročně
  • svačiny a pitný režim na pracovišti zdarma
  • příspěvek na stravování
  • rehabilitační péči
  • příspěvek na dětské rekreace
  • poukázky na nákup sportovních, léčebných, rekreačních a kulturních aktivit
  • příspěvek na ubytování

Termín nástupu:

ihned

Pracoviště:

Důl ČSM, Darkov, ČSA.

V případě Vašeho zájmu o volnou pracovní pozici vyplňte, prosím, níže uvedený formulář.